Митрополит Олександр (Драбинко) (ol_drabinko) wrote,
Митрополит Олександр (Драбинко)
ol_drabinko

Прес-служба Митрополита Олександра: Владика поїхав закордон НА ЛІКУВАННЯ. Скоро повернеться

Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський УПЦ (МП) виїхав за межі України. Зараз він перебуває на лікуванні у Словенії. Як повідомив єрарх у коментарі РІСУ, цю поїздку він запланував ще два місяці назад. Завчасно дав свідчення у суді і тепер його подальша участь у розслідуванні справи не потрібна.

За словами митрополита Олександра, лікування триватиме до десяти днів – десь так 12 грудня він має намір повернутися додому.

«Маю ще деякі плани, пов'язані із закордонними паломництвами, але це ніяк не варто розглядати як "покинув Україну"», - наголосив єрарх.

Митрополит, щоправда, зізнався, що з огляду на інцидент з олігархом, який стався у монастирі у Корці на Рівненщині, та після пограбування помешкання, за межами України відчуває себе набагато впевненіше.

«Так, тут я відчуваю себе безпечніше, бо самі знаєте, з ким маю справу. Якщо органи кажуть, що є загроза, то вони можуть знати. Зважаючи на агресивну поведінку протилежної сторони можна очікувати будь-що», — зауважив священнослужитель у коментарі РІСУ.

«Християнину немає чого боятись - з ним Бог! Але і спокушати Бога гріх. Бог рятує людину не без самої людини, як духовно так і фізично», — додав митрополит Олександр (Драбинко).

До слова, цієї весни, в оселю митрополита вторглися люди у масках та з автоматами. Цей збройний напад зафіксували камери спостереження.

На сьогоднішній день справа не розкрита. На жаль, мотиви нальоту, замовники та виконавці не встановлені.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments