Митрополит Олександр (Драбинко) (ol_drabinko) wrote,
Митрополит Олександр (Драбинко)
ol_drabinko

ОЛЕКСАНДР ДРАБИНКО: НЕ ВАРТО МРІЯТИ, ЩО Я ЗАЛИШУ УКРАЇНУ

Сумна новина для тих, хто замовляє, вигадує та поширює фейки. Шановні фейкотворці! У вас є впливовий та вкрай небезпечний родич, про існування якого ви, напевно, забули. І хоча його ім’я точно не згадуватиметься у ваших заповітах, ця суспільно небезпечна особа неодмінно претендуватиме на все, що ви успадкували, отримали у дарунок або набули впродовж цілого життя. Хто це? Відкрийте 8 главу Євангелія від Іоана, вірш 44: «Ваш батько є диявол… бо він неправдомовець і батько неправди».За останній час я вже звик до різноманітних фейків, що виробляються «чорними» піарниками одного заможного депутата. І навіть не вважав за потрібне їх спростовувати. Адже саме цього чекав від мене згаданий олігарх, що марно намагається відвернути увагу суспільства від змісту кримінального провадження, в якому фігурує. Утім, черговий фейк від піар-команди Новинського про те, що  я, нібито, планую «втекти» з України, на жаль, передрукувала низка поважних видань. А отже у мене не лишається іншого вибору, ніж коментувати чергову неправду.

Останній раз пропозицію залишити Україну я чув від екс-міністра МВС Віталія Захарченка, який запевняв, що коли я погоджуся з його вимогою, то не матиму жодних юридичних проблем із владою. Пропозицію цю я відкинув, бо таким чином зрадив би Блаженнішого Митрополита Володимира  та свою Батьківщину. Я не лишив Україну часів режиму Януковича, коли здавалося, що влада беззаконня всесильна. І тим паче не залишу її сьогодні, коли у нашого народу з’явилася можливість самостійно визначити свою історичну долю та вільно розбудовувати суспільне та державне життя.
«Драбинко залишає Україну» — запустили в український медіа-простір фейк піарники одного олігарха. Й українськими ЗМІ почав жити власним життям міф про «мандрівного митрополита». Одні ЗМІ пишуть про те, що я планую втекти Україну, бо, мовляв, злякався депутатського запиту до Генпрокуартури стосовно моєї можливої участі у справі «зниклих черниць». Інші, — про те, що я, лишаю країну, бо, нібито, злякався можливості фізичної розправи з боку поплічників колишнього президента.
Це правда, що мої друзі, особливо після відомого інциденту у Корці, постійно попереджують мене, що протистояння з олігархією може виявитися небезпечним для життя та здоров’я. Це правда, що 12 березня цього року озброєні автоматами невідомі пограбували будинок, де я мешкаю, вкравши сейф (де я зазвичай тримав не лише панагії та інші церковні ювелірні вироби, але й документи, що становлять безсумнівну цінність для фахівців з новітньої церковної історії).
Правда й те, що я звик і люблю подорожувати Україною, розділяючи радість молитви з нашими єпископами та кліриками, а час від часу здійснюю прощі до Святої Землі, Святої Гори Афон та інших православних святинь за кордоном. В цьому немає нічого дивного. Впродовж 16 років я перебував біля Блаженнішого Митрополита Володимира і ми з ним не лише по кілька разів побували майже в кожному українському місті, але й відвідали фактично усі країни, де сьогодні живуть православні християни. За своєю вдачею я людина відкрита. Отож за цей час познайомився та затоваришував з багатьма православними вірними, священиками та єпископами, які досі запрошують мене розділити з ними радість молитви та спілкування.

Враховуючи викладені вище обставини та беручи до уваги мій богослужбовий графік, мій представник звернувся з клопотанням до Генеральної прокуратури про допит мене як потерпілого під час закритого судового засідання.  Клопотання було задоволено, і я надав суду усі потрібні свідчення. 
Здавалося би народному депутатові потрібно лише радіти. Адже, відомо, що Вадим Владиславович, неодноразово публічно звинувачував мене у тому, що я, мовляв, лжесвідок і як такий обов’язково відповім за свої «неправдиві покази». Що ж, після того, як я остаточно дав покази під час закритого судового засідання, мене можна притягнути до кримінальної відповідальності за статтею 384 КК України, тобто за дачу завідомо неправдивих показань. Але команда Новинського чомусь зосередилась на продукуванні фейків про мою, нібито, втечу з України.

Чому? Бо, напевно, Вадиму Владиславовичу краще ніж усім іншим відомо, що мої свідчення правдиві.Пане народний депутате! Шанобливо інформую Вас, що мій графік на ближчі місяці дійсно передбачає кілька поїздок за кордон, в тому числі і з метою медичного обстеження. Але не варто мріяти, що я залишу Україну. Запевняю Вас: я жив і житиму на своїй рідній землі, землі своїх батьків, землі українського народу, який сьогодні зі зброєю в руках змушений захищати свій державний суверенітет, свою національну гідність та цілісність своїх кордонів.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments